FAQ

W tej części strony odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania związane z zabezpieczeniem budynków przed ptakami. Dzięki naszej wieloletniej pracy w branży, zdobyliśmy ogromną wiedzę na temat skutecznego i bezpiecznego zabezpieczania wszelkich obiektów przed ptakami. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania najczęściej pojawiające się wśród naszych klientów, którzy chcą pozbyć się problemu związanego z ptasimi odchodami, hałasem i uszkodzeniami powodowanymi przez ptaki. Staramy się pomóc wskazać, jakie rozwiązania są najlepsze w danej sytuacji i jakie korzyści wynikają z zabezpieczenia elewacji budynku przed ptakami. Przejrzyj nasze odpowiedzi i dowiedz się więcej na temat zabezpieczania budynków przed ptakami.

Koszty zabezpieczenia przed ptakami zależne są od kilku czynników:

  • wybranej formy zabezpieczenia obiektu,
  • powierzchni, na której będzie zabezpieczenie,
  • lokalizacji zabezpieczanego obiektu,
  • innych składowych wyżej nie przewidzianych.

W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt telefoniczny, przesłanie maila lub wypełnienie formularza kontaktowego. Prosimy o podanie lokalizacji ( nazwa miasta i województwo ), typu obiektu ( użyteczności publicznej / hala / prywatny / itp. ), formy preferowanego zabezpieczenia ( siatka / kolce ), orientacyjnej powierzchni / długości. Na tej podstawie będziemy w stanie przesłać wycenę zabezpieczenia obiektu przed ptakami, prosimy podać możliwie najwięcej szczegółów.

Działamy na terenie całej Polski i krajów Unii Europejskiej. Z racji wielu zapytań uprzejmie informujemy, że usługę profesjonalnego montażu zabezpieczeń przed ptakami na tym obszarze kierujemy głównie do klientów firmowych klientów instytucjonalnych. Realizujemy zlecenia średnie i duże tj. montaż siatek o minimalnej powierzchni 25 m2 oraz montaż kolców od 100 mb. Dziękujemy za zrozumienie.

Czas potrzebny na zabezpieczenie obiektu przed ptakami jest zależy od wielkości zabezpieczanej powierzchni oraz warunków w jakich pracujemy. Niektóre obiekty jesteśmy w stanie zabezpieczyć w ciągu kilku godzin, a na niektórych spędzamy kilka dni. Po przesłaniu zapytania ofertowego prosimy o dopytanie o czas realizacji, wówczas damy znać jak to wygląda w przypadku konkretnego zlecenia.

Jesteśmy polską firmą i płacimy podatki w Polsce – jak najbardziej wystawiamy faktury za nasze usługi.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy realizując od wielu lat specjalistyczne prace wysokościowe na terenie całego kraju. Do wykonania usług używamy profesjonalnego sprzętu alpinistycznego.

Istnieje kilka sposobów zabezpieczania budynków przed ptakami, w zależności od rodzaju ptaków i warunków, w jakich budynki się znajdują. Poniżej przedstawiam kilka metod:

  • montaż siatek,
  • instalacja kolców,
  • użycie żelu,
  • instalacja taśm refleksyjnych,
  • użycie dźwięków odstraszających,
  • instalacja budek dla ptaków drapieżnych.

ZABEZPIECZ BUDYNEK
PRZED PTAKAMI

montaz-zabezpieczen-przeciw-ptakom